O nás

Vivobene – kultura bydlení, s.r.o. je česká firma, zastupující od roku 2007 na českém trhu několik německých, holandských a rakouských firem z oblasti bytových a zahradních dekorací.

Vivobene! Dobře žít!

To je naše produktová a firemní filozofie. Neustále pro Vás hledáme aranžmá plná stylu, nejrůznější atraktivní doplňky a Vy jako zákazník jste ve středu našeho zájmu. Tvar, barva a funkčnost palety našich produktů by Vás měla oslovit a dodat Vám chuť na dobrý a vkusný design. Přitom jsme si vědomi cenové hladiny nabízených produktů.

Po navázání osobních kontaktů s našimi dodavateli a úspěšném nastartování prodeje pomocí vzorkového auta a vzorkovny v Brně se nyní věnujeme všem svým klientům externě při osobních schůzkách nebo nás zákazníci mohou navštívit v našem velkoobchodním skladu. Paletu více než 20 000 výrobků, z nichž každý rok je polovina obměňována novinkami, Vám rádi představí naši obchodní zástupci přímo u Vás, nebo Vás rádi přivítáme a obsloužíme v prodejním skladu v Boskovicích.

Do sortimentu námi zastupovaných firem patří především vnitřní a venkovní květináče, truhlíky, dekorační a užitkové sklo, venkovní i vnitřní ratanové a proutěné zboží, dekorační a užitková keramika, dárkové předměty, dekorační materiály, aranžovací materiály z pravé ovčí vlny, plastové užitkové nádobí, kuchyňské potřeby, bytové doplňky a svíčky.